Відеореєстратори
GLOBEX GE-203W

Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-203w – це оптимальний вибір автовласника, який хоче мати надійного помічника під час руху на дорозі. Пристрій класичного чорного кольору, у лаконічному корпусі, буде непомітним та корисним доповненням будь-якого автомобіля.

Головні переваги GLOBEX GE-203w: SuperHD якість відеозапису, ширококутний об’єктив, великий дисплей, можливість підключення камери заднього виду, наявність функції Wi-Fi – гарантовано стануть у нагоді водію в будь-якій дорожній ситуації.
РОЗШИРЕННЯ SUPER HD
GLOBEX GE-203w фіксує відео у форматі SuperHD з розширенням 2304*1296 FPS. Така якість відео дозволяє отримувати інформативне відео з чітким зображенням кожної деталі запису.
ДИСПЛЕЙ 2.4 ДЮЙМА
GLOBEX GE-203w оснащено екраном діагоналлю 2.4 дюйми, що дозволяє користувачу зручно переглядати записані відео та фото файли без допомоги додаткових пристроїв.
КУТ ОГЛЯДУ 160 ГРАДУСІВ
Ширококутний об’єктив GLOBEX GE-203w з охопленням у 160 градусів фіксує все, що відбувається на чотирьох смугах дорожнього руху одночасно.
ФУНКЦІЯ WI-FI
Наявність функції WI-FI дає можливість дистанційно керувати GLOBEX GE-203w: змінювати налаштування, контролювати процес зйомки, переглядати/копіювати фото та відео до інших мобільних пристроїв.
ФУНКЦІЯ WDR (WIDE DYNAMIC RANGE)
За рахунок надчуттєвої матриці Sony MX323, відеореєстратор GLOBEX GE-203W має можливість вести якісну відеофіксацію не зважаючі на оточуюче освітлення-в темну пору доби або у яскравий день. Нерівномірно освітлені деталі під час запису будуть максимально збалансовані по контрастності та яскравості, без занадто світлих або темних ділянок.
АКТИВНИЙ РОЗ’ЄМ AV-IN
Особливістю моделі GLOBEX GE-203w є наявність активного роз’єму AV-IN, що дає можливість підключити камеру заднього огляду. Камера фіксує все, що відбувається на дорозі позаду автомобіля під час руху та допомагає водію під час паркування.
УКРАЇНСЬКА МОВА
Меню відеореєстратора підтримує українську мову.
ФУНКЦІЯ МОНІТОР ПАРКУВАННЯ
Захист вашого автомобіля під час паркування. Відеореєстратор автоматично вмикається у разі спрацювання датчику удару (похитування автомобіля, поштовх або удар) і робить запис того, що відбувається.
ФУНКЦІЯ G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)
У GLOBEX GE-203w вмонтовано датчик, який автоматично блокує від перезапису файли, які зроблені у моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень.
ФУНКЦІЯ ДАТЧИК РУХУ
Датчик руху дозволяє включати відеореєстратор і проводити запис тільки під час руху об’єктів перед автомобілем. Ця функція допомагає зафіксувати все, що відбувається перед автомобілем і, при цьому, значно економить місце на карті пам’яті пристрою.
ФУНКЦІЯ ІШТАМП ДАТИ ТА ЧАСУ
Дана функція в GLOBEXGE-203w дозволить автовласнику зафіксувати дату та час створення відеозапису чи фото, з метою подальшого використання цих фактів для вирішення спірних ситуацій на дорозі.
ФУНКЦІЯ ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС
Дана функція домопомає не зупиняти відео та фото запис коли закінчується вільне місце на карті пам’яті. Реєстратор автоматично почне перезапис старих файлів, замінючи їх на нові.
КАРТКА ПАМ’ЯТІ
GLOBEX GE-203w підтримує картки пам’яті 6 (і вище) класу, типу micro SDHC, ємністю до 64 Гб.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
– відеореєстратор
– інструкція користувача
– гарантійний талон
– USB кабель 2 шт (для зарядного пристрою – плоский 3 м, для підключення до ПК – 50 см)
– автомобільний зарядний пристрій USB
– кріплення на лобове скло автомобіля

Тут может быть видео

GLOBEX GE-203W
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити