Відеореєстратори
GLOBEX GE-117 (Magnet)

Відеореєстратор GLOBEX GE-117 – це покращена базова модель серії магнітних автомобільних реєстраторів від ТМ GLOBEX. Модель виконано в матовому пластиковому корпусі класичного чорного кольору.

Особливою відмінністю GLOBEX GE-117 є наявність зручного магнітного кріплення. За допомогою такого кріплення власник може легко знімати та встановлювати пристрій в салоні авто.

Особливою перевагою моделі є наявність роз’єму живлення в кріпленні, що робить процес встановлення та зняття пристрою, значно, швидшим та зручнішим.

РОЗШИРЕННЯ FULL HD
Відеореєстратор GLOBEXGE- GE-117 знімає відео з розширенням FullHD (1920*1080, швидкість 30 кадрів на секунду, формат – MOV).

КУТ ОГЛЯДУ 160°
Ширококутний об’єктив основної камери пристрою з кутом огляду 160° охоплює усі смуги дорожнього руху та повноцінно фіксує дорожню ситуацію.

ДИСПЛЕЙ 2,45 ДЮЙМИ
Рідкокристалічний дисплей розміром 2.45 дюйма допоможе власнику переглянути відеозапис відразу на місці події та попередити можливі непорозуміння.

УКРАЇНСЬКА МОВА
Меню відеореєстратора підтримує українську мову.

ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ З ДВОМА USB-РОЗ’ЄМАМИ
Покращений зарядний пристрій з 2-ма роз’ємами USB для одночасного підключення відеореєстратора та підзарядки мобільного гаджета.

РОЗ’ЄМ AV-IN
Наявність роз’єму AV-IN дає змогу власнику підключати додаткову камеру заднього виду (не входить до комплекту пристрою).

ФУНКЦІЯ  WDR (WideDynamicRange)
Наявність даної функції дозволяє отримувати високу якість зображення при будь-якому перепаді освітлення: нерівномірно освітлені деталі запису будуть максимально сбалансовані за контрасністю.

ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС
Відеореєстратор підтримує функцію циклічного запису, що дає змогу перезаписувати відеофайли та довгий період часу користуватися карткою пам’яті без додаткового очищення.

ДАТЧИК УДАРУ (G-СЕНСОР)
Забезпечить автоматичне збереження від перезапису файлів, записаних під час різких прискорень/гальмувань або зіткнень автомобіля.

ДАТЧИК РУХУ
Ця функція зафіксує рухи перед автомобілем під час парковки і, при цьому, значно зекономить місце на карті пам’яті пристрою.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ
Допомагає зафіксувати будь-які механічні інциденти (похитування автомобіля, поштовх,удар) під час стоянки автомобіля.

КАРТКА ПАМ’ЯТІ
Рекомендується використовувати картку пам’яті MicroSD від 6 до 10 класу, ємністю до 64 Гб.

ДАТА, ЧАС
На кожному файлі фіксується підпис поточного часу та дати для  отримання додаткової переваги в процесі вирішення спірних ситуацій.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • Автомобільний відеореєстратор
  • Інструкція користувача
  • Гарантійний талон
  • USB кабель
  • Автомобільний зарядний пристрій USB
  • Магнітне кріплення на лобове скло автомобіля

Тут может быть видео

GLOBEX GE-117 (Magnet)
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити