Архів
Globex GE-218

Автомобільний реєстратор Globex GE-218 – новинка 2017 року, яка приємно порадує власника широким функціоналом і гарною якістю відео, яке можна фіксувати за допомогою двох камер:

– основною з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів (HDV) і кутом огляду в 170 градусів,

– поворотною з роздільною здатністю 1280×720 пікселів (HD) і кутом огляду в 270 градусів. Відеозапис на дорозі можна вести одночасно двома камерами.

Лаконічний дизайн відеореєстратора Globex GE-218, представлений в пластиковому матово-глянсовому корпусі темно-сірого кольору, стане стильним доповненням будь-якого автомобіля.

Додатковими перевагами моделі є наявність цілого ряду корисних функцій: датчика удару, датчика руху, монітора парковки, WDR, настройки експозиції, фото, серійної зйомки, циклічної запису, стабілізації зображення.

Посилить враження від новинки наявність дисплея розміром 3 дюйми, поворотне кріплення, наклейка на лобове скло автомобіля і унікальна пам’ятка водієві при ДТП.

ДВІ КАМЕРИ: ОСНОВНА 2 Мп, ПОВОРОТНА 1 Мп

Відеореєстратор Globex GE-218 оснащений двома відеокамерами:

– основною з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів (HDV),

– поворотною з роздільною здатністю 1280×720 пікселів (HD).

Зйомка ведеться зі швидкістю 60 кадрів в секунду, в форматі – AVI.

Також, пристрій може робити фото з максимальною роздільною здатністю 12 МП. Відзнятий матеріал зберігається на карту пам’яті MicroSD (6 класу і вище) ємністю до 32 Гб.

КУТИ ОГЛЯДУ 170 °, 270 °

Відеореєстратор Globex GЕ-218 обладнаний об’єктивами відеокамер з оглядом:
– основної камери в 170 °,
– поворотною камери в 270 °.

Кути огляду в сукупності з можливістю горизонтального та вертикального повороту пристрою на 360 ° дає можливість регулювання об’єктива автореєстратора за бажанням / необхідності власника.

ДИСПЛЕЙ 3 дюйми

Комфортний перегляд відеозапису прямо в автомобілі забезпечить дисплей пристрою діагоналлю в 3 дюйми.

МОНІТОР ПАРКОВКИ

При включенні цієї функції, пристрій переходить в стан “сплячого режиму”: екран не світиться, запис не ведеться. Працює тільки датчик удару. У момент спрацьовування датчика удару, реєстратор відразу ж включиться і запише все, що відбувається.

ПОДВІЙНА ЗАПИС

При включення даного режиму пристрою, відеозапис ведеться одночасно з двох камер відеореєстратора Globex GE-218: Оновною і поворотною.

ЦИКЛІЧНА ЗАПИС

При включенні даного режиму, пристрій веде постійну запис відео з заданим інтервалом, переписуючи знову записані файли на ранні записи.

WDR (Wide Dynamic Range)

Особлива матриця Globex GЕ-218 дозволяє отримувати високу якість зображень при будь-якому перепаді освітлення. При включенні цієї функції нерівномірно освітлені ділянки записи будуть максимально збалансовані по контрастності, без занадто світлих або занадто темних ділянок.

ЕКСПОЗИЦІЯ

Ця функція відповідає за настройку яскравості пристрою і дозволяє змінити кількість світла, яке потрапляє на матрицю камери, формуючи при цьому зображення. У сонячну погоду можна зменшувати рівень експозиції і зображення не буде занадто засвіченим. У темний час доби, навпаки, необхідно показник експозиції і зображення на буде дуже темним.

ДАТЧИК РУХУ

Ця функція може корисна під час стоянки або паркування. За допомогою датчика руху активується запис на відеореєстратор в той момент, коли в поле зору пристрою відбувається рух. Функцією “датчик руху” небажаних користувачів безпосередньо в процесі руху на дорозі, оскільки це може обернутися втратою важливих відеоданих.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

Функція “датчик удару” являє собою вбудований в пристрій трьохвісьовий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, зафіксованих в моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень.

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вбудований акумулятор 500 мАг з можливістю підзарядки від прикурювача, порт USB 2.0, вбудований динамік, вбудований мікрофон, накладення «час, дата» на зображення, стабілізація. Для коректного використання пристрою буде потрібно карта пам’яті Micro SDHC, 6 класу і вище, об’ємом до 32 Мб.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

У пакувальній коробці моделі знаходиться: сам відеореєстратор, USB-шнур, зарядка від прикурювача, інструкція, гарантійний талон, пам’ятки водієві, кріплення на лобове скло автомобіля, наклейка на лобове скло.

Тут может быть видео

Globex GE-218
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити