Відеореєстратори
GLOBEX GE-217 Dual Cam

Відеореєстратор GLOBEX GE-217 Dual Cam  це неординарна та багатофункціональна модель автомобільного реєстратору, що є унікальною в лінійці ТМ GLOBEX.

Модель виконано в  пластиковому корпусі класичного чорного кольору з монохромними елементами дизайну. Маючи нетиповий зовнішній вигляд у формі циліндру та найсучасніший функціонал, ця модель автореєстратору стане надійним та стильним «помічником» власника під час руху на дорозі.

Особлива відмінність GLOBEX GE-217 Dual Cam–  наявність двох камер: основної та додаткової. Основна камера фіксує все, що відбувається попереду авто. Додаткова  обертається навколо своєї осі на 120° та записує те, що відбувається в салоні авто. Обидві камери ведуть одночасний запис у якісному розширенні FullHD та дають змогу власнику пристрою почуватися впевнено у будь-якій дорожній ситуації.

Вагомою перевагою GLOBEX GE-217 Dual Cam є можливість додаткової камери пристрою фіксувати відео в темний період доби за допомогою функції нічного режиму (Night Mode). Використовуючи технологію інфрачервоного підсвічування під час роботи функції нічного режиму, власник має змогу записувати відео підвищеної чіткості зображення в умовах поганого освітлення.
РОЗШИРЕННЯ  FULLHD/FULLHD

Відеореєстратор дозволяє отримувати відео з розширенням FullHD (1920*1080, швидкість 30 кадрів на секунду, формат – MOV) для обох камер (основної та додаткової) одночасно.

КУТ ОГЛЯДУ 140°/140°

Ширококутний об’єктив основної камери з кутом огляду 140° охоплює 3 смуги дорожнього руху. Додаткова камера, також, фіксує відео в ширококутному режимі з охопленням в 140°.

УКРАЇНСЬКА МОВА
Меню відеореєстратора GLOBEX GE-217 Dual Cam підтримує українську мову.

ДИСПЛЕЙ, 1,5 ДЮЙМИ

Дисплей розміром 1.5”дозволяє одночасно переглядати записи з обох камер.

ФУНКЦІЯ WDR (WideDynamicRange)

Функції WDR дозволяє отримувати високу, збалансовану якість зображення, не зважаючи на оточуючі умови та час зйомки.

ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС (Loop Recording)
Відеореєстратор підтримує функцію циклічного запису, що дає змогу перезаписувати відеофайли та користуватися карткою пам’яті без зупинки запису.
ДАТЧИК УДАРУ (G-Sensor)

Датчик удару – це трьохвісьовий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, записаних в моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень автомобіля.

ДАТЧИК РУХУ (Motion Detection)

Датчик руху дозволяє GLOBEX GE-217 Dual Cam вмикати відеореєстратор і проводити запис тільки під час руху об’єктів перед автомобілем. Ця функція допомагає зафіксувати все, що відбувається перед автомобілем під час стоянки, при цьому, значно економить місце на карті пам’яті пристрою.

КАРТКА ПАМ’ЯТІ 
Використовуються картки пам’яті  формату micro SD, Class 10 і вище та ємністю до 64 Gb.
ДАТА, ЧАС ТА МІКРОФОН

Функції дати та часу у GLOBEX GE-217 Dual Cam дозволять автовласнику фіксувати дату та час створення відеозапису/фото. Наявність функції мікрофону надає змогу власнику записувати звук у салоні автомобіля. Надалі, зафіксовані дані можна використовувати в процесі вирішення спірних ситуацій на дорозі.

КОМПЛЕКТАЦІЯ 
  • автомобільний відеореєстратор,
  • кріплення на лобове скло,
  • автомобільний зарядний пристрій,
  • інструкція користувача з гарантійним талоном.

Тут может быть видео

GLOBEX GE-217 Dual Cam
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити