Smart Watch
Smart Watch ME PRO

Smart Watch ME PRO – це розумний та стильний гаджет від ТМ GLOBEX, що стане в нагоді поціновувачам новітніх смарт-помічників.
Завдяки ергономічному дизайну, великому кольоровому Full Touch екрану прямокутної форми та стильному силіконовому ремінцю, що можна швидко змінювати за бажанням власника, нова модель смарт-годинника від GLOBEX прекрасно доповнить будь-який сучасний образ.

Особливими перевагами Smart Watch ME PRO є:

 • моніторинг фізичної активності та показників здоров’я власника: серцевого ритму, тиску, рівня кисню, калорій, сну, фізичної активності (крокомір та різні види спортивних навантаженнь),
 • можливість перегляду вхідних дзвінків та повідомлень на екрані годинника,
 • віддалене керування аудіо та фото за допомогою зручного додатку DaFit,
 • нагадування про довгу відсутність фізичної активності та підтримання водного балансу власника,
 • функція контролю за здоров’ям жінки,
 • відображення прогнозу погоди, будильник, таймер.

Smart Watch ME PROце стильний, сучасний та лаконічний гаджет від ТМ GLOBEX, що стане незамінним помічником як під час спортивних навантажень, так і впродовж вирішення повсякденних питань. Завдяки ергономіці корпусу, кольоровому Full Touch екрану прямокутної форми, стильному силіконовому ремінцю, топовим кольорам та тривалому часу автономної роботи – Smart Watch ME PRO стане ідеальним доповненням будь-якого щоденного образу успішної людини. 

Особливими перевагами Smart Watch ME PRO є: 

 • моніторинг фізичної активності та показників здоров’я власника: серцевого ритму, тиску, рівня кисню, калорій, сну, фізичної активності (крокомір та різні види спортивних навантажень), 
 • можливість перегляду вхідних повідомлень на екрані годинника, 
 • нагадування про довгу відсутність фізичної активності та підтримання водного балансу власника,
 • функція контролю за здоров’ям жінки,
 • відображення прогнозу погоди, будильник, секундомір.

 

******

Дисплей:

Великий повнокольоровий екран Smart Watch ME PRO має розширення 240*280 пікселів. Завдяки сенсорному екрану з адаптованим підсвічуванням, пристрій демонструє високу якість передачі кольору, відмінну яскравість, антивідблискові можливості та чітке реагування на дотик. 

Власник, за бажанням, може змінювати до 5 тем для  екрану годинника у налаштуваннях пристрою. Ще більше тем користувач може завантажити з функціонального додатку Fit Cloud Pro.

Корпус:

Годинник Smart Watch ME PRO виготовлено у корпусі з металевого сплаву. За рахунок ергономічного дизайну корпусу, використаним матеріалам та технології виготовлення, вага годинника складає всього 41 гр. 

Корпус пристрою представлено у трьох сучасних кольорових рішеннях: чорному, срібному та золотому. Керувати годинником можна за допомогою дисплею.

Класс захисту IP67: 

Міжнародний стандарт захисту IP67 Smart Watch ME PRO дає можливість власникові не турбуватися у випадку потрапляння води на корпус пристрою. В тому числі й під час плавання. Рекомендуємо бути уважними до температурного режиму води в момент використання смарт-годинника. 

Ремінець: 

Smart Watch ME PRO оснащено гіпоалергенним силіконовим ремінцем, який, за потреби власника, можна змінити, придбавши інший за видом або кольором.

Bluetooth:

Годинник має функцію Bluetooth 5.1 з технологією зниженого споживання енергії BLE, що подовжить час автономної роботи пристрою. Робочий діапазон ВТ до 10 м.

Час роботи: 

Вбудований аккумулятор ємністю 180 mAh дозволяє Smart Watch ME PRO  працювати до 15 днів у режимі мінімального навантаження та від 6 до 8 днів – з максимальним навантаженням.

Програмне забезпечення:

Для керування Smart Watch ME PRO використовується додаток Fit Cloud Pro для Android та iOS. Додаток зручний у користуванні,  постійно оновлюється та має дружній  інтерфейс для користувачів.

Зарядний пристрій: 

Годинник підзаряджається за допомогою магнітного зарядного USB-пристрою, який включено в комплект постачання. Час повної підзарядки складає 2 години. 

Комплектація: 

До комплектації Smart Watch ME PRO входять: годинник із силіконовим ремінцем, магнітний зарядний USB- пристрій, інструкція з  експлуатації з гарантійним талоном.

Тут может быть видео

Smart Watch ME PRO
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити