Power Banks
Globex Me Power 20000 mAh

Павербанк Globex Me Power 20000 mAh – це компактний, елегантний, інноваційний та багатофункціональний блок живлення з великою ємністю 20000 мАг, виготовлений із високоякісних матеріалів.

Вбудовані порти для заряджання.

Акумулятор оснащений 4 портами. 2 роз’єми можна використовувати для зарядки Павербанка (micro USB, USB Type-C) та 2 для мобільних пристроїв (2 х USB). Роз’єм USB Type-C можна використовувати для заряджання смартфона, планшета або бездротової колонки, а також для заряджання самого акумулятора. Така наявність портів дозволить підключити для зарядки до 3 гаджетів одночасно.

 

Стильний дизайн.

Портативна батарея Globex Me Power 20000 має міцний корпус – виготовлена з високоякісних матеріалів, лицьова поверхня пристрою виконана із міцного матового пластику, із спеціальною текстурою. Також завдяки текстурі акумулятор випадково не вислизне з рук і не впаде. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку поїздку, не переймаючись випадковим пошкодженням при транспортуванні. На корпусі зовнішнього акумулятора Globex Me Power 20000  є цифровий LED-дисплей у вигляді глянцевої вставки, який додає пристрою ще більшої вишуканості за допомогою якого легко визначити поточний рівень заряду.

 

Високий рівень безпеки.

Для безпеки Ваших гаджетів, у пристрій Globex Me Power 20000 вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від навантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Це максимально збільшить експлуатаційний термін девайсу та дозволить уникнути багатьох серйозних проблем при використанні.

 

Універсальність та зручність експлуатації.

Зовнішній акумулятор Me Power 20000  стане чудовим рішенням для зарядки Ваших пристроїв за відсутності розеток. Невелика вага, всього в 436 грамів, дозволяє брати портативну батарею Me Power 20000 з собою куди завгодно.

Тут может быть видео

Globex Me Power 20000 mAh
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити