Smart Charger
Smart Charger

Smart Charger від GLOBEX – це інноваційний зарядний пристрій для автомобіля з трьома USB-роз’ємами. Головними функціональними особливостями пристрою є вбудовані технології Quick Charge та Smart Locator.

Пристрій обладнано унікальною функцією Smart Locator, за допомогою якої власник пристрою зможе легко знайти свій автомобіль на парковці, з зазначенням місця парковки на GoogleКартах, дистанцією до нього та супроводом в реальному часі під час пошуку авто.

Особливою перевагою Smart Charger є вбудована технологія QuickCharge від Qualcomm, яка дає змогу вдвічі швидше підзарядити сучасний мобільний гаджет.

ТРИСТУПЕНЕВИЙ РІВЕНЬ ЗАХИСТУ

Зарядний пристрій Smart Charger має триступеневий рівень захисту: від перепадів напруги, від короткого замикання та перегріву. Таким чином, власник пристрою, завжди, може бути впевнений в його надійній роботі.

 

ПОКРИТТЯ КОРПУСУ SOFT-TOUCH

«М’який пластик» або Soft-Touch – спеціальне еластичне резиноподібне покриття, стійке до неглибоких подряпин, приємне та м’яке на дотик, не ковзає в руці під час користування пристроєм.

 

ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН

Корпус Smart Charger спроектовано таким чином, що він підходить до будь-якого салону автомобіля та створює особливо приємний ефект комфорту та зручності під час використання.

 

ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ З ТРЬОМА USB-РОЗ’ЄМАМИ

Покращений зарядний пристрій з 3-ма роз’ємами USB підходить для одночасного підключення відразу трьох мобільних гаджетів.

Характеристики

Smart Charger
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити