Відеореєстратори
GLOBEX GE-115
Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-115 – надійний помічник водія під часу руху або зупинки автомобіля.Дві камери, висока якість відео, ширококутний об’єктив та сучасний функціонал дозволяють власнику даної моделі почуватися на дорозі максимально впевнено.
Стильний металевий корпус, виконаний в класичному чорному кольорі, добре слугуватиме власнику впродовж експлуатації пристрою та не привертатиме зайвої уваги у салоні автомобілю.
РОЗШИРЕННЯ FULL HD
Відеореєстратор записує відео у форматі FullHD з розширенням 1920*1080 FPS. Така якість відео дозволяє отримувати інформативне відео з підвищеним рівнем деталізації зображення.
ДИСПЛЕЙ 3.0 ДЮЙМА
GLOBEX GE-115 оснащений екраном діагоналлю 3.0 дюйми. Такий розмір дисплея в поєднанні зі зручним розташуванням кнопок керування дозволяє комфортно переглядати відео та фото на екрані пристрою.
КУТ ОГЛЯДУ 140 ГРАДУСІВ
Ширококутний об’єктив відеореєстратора з охопленням в 140 градусів дозволяє чітко фіксувати що відбувається на чотирьох смугах дорожнього руху одночасно.
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ
Особливістю моделі GLOBEX GE-115 є наявність додаткової водозахисної камери заднього огляду, з кутом огляду в 120 градусів. Камера фіксує все, що відбувається на дорозі позаду автомобіля під час руху та допомагає водію під час паркування.
УКРАЇНСЬКА МОВА
Меню відеореєстратора підтримує українську мову.
ФУНКЦІЯ МОНІТОР ПАРКУВАННЯ
Захист вашого автомобіля під час паркування. Відеореєстратор автоматично вмикається у разі спрацювання датчику удару (похитування автомобіля, поштовх або удар) і робить запис того, що відбувається.
ФУНКЦІЯ G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)
У пристрій вмонтовано датчик, який автоматично зберігає від перезапису файли, які зафіксовані у моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень.
ФУНКЦІЯ ДАТЧИК РУХУ
Датчик руху дозволяє включати відеореєстратор і проводити запис тільки під час руху об’єктів перед автомобілем. Ця функція допомагає зафіксувати все, що відбувається перед автомобілем і, при цьому, значно економить місце на карті пам’яті пристрою.
ФУНКЦІЯ ШТАМП ДАТИ ТА ЧАСУ
Дана функція в GLOBEX GE-115 дозволить автовласнику зафіксувати дату та час створення відеозапису чи фото, з метою подальшого використання цих фактів для вирішення спірних ситуацій на дорозі.
ФУНКЦІЯ ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС
Дана функція домопомає не зупиняти відео та фото запис коли закінчується вільне місце на карті пам’яті. Реєстратор автоматично почне перезапис старих файлів, замінючи їх на нові.
КАРТКА ПАМ’ЯТІ
Відеореєстратор GLOBEX GE-115 підтримує картку пам’яті класу 6 (та вище), типу microSDHC ємністю до 64 Гб.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
– відеореєстратор
– інструкцію користувача
– гарантійний талон
– USB кабель 2 шт (для зарядного пристрою – плоский 3 м, для підключення до ПК – 50 см)
– автомобільний зарядний пристрій USB
– кріплення на лобове скло автомобіля
– перехідник RCA до AV-IN

Тут может быть видео

GLOBEX GE-115
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити