Відеореєстратори
GLOBEX GE-114W (Radar Detector)

Відеореєстратор GLOBEX GE-114W  –  це сучасна модель магнітної серії автомобільних реєстраторів від ТМ GLOBEX. Відеореєстратор виконано в лаконічному, пластиковому корпусі класичного чорного кольору та гармонійно виглядатиме в салоні будь-якого авто.

Особливою відмінністю GLOBEX GE-114W є наявність функції Radar Detector (радар детектор). За допомогою даної функції власник пристрою завжди буде попереджений про місцерозташування державних камер контролю руху. Пристрій повідомить про це заздалегідь, тим самим убезпечивши водія від порушення правил руху авто та отримання штрафів.

Вагома перевага GLOBEX GE-114W – наявність поворотного (на 360°), магнітного кріплення з подачею живлення, що дає змогу власнику максимально комфортно користуватися пристроєм у повсякденному житті.

RADAR DETECTOR
За допомогою даної функції власник пристрою завжди буде попереджений про місцерозташування державних камер контролю руху. Пристрій повідомить про це заздалегідь, тим самим убезпечивши водія від порушення правил руху авто та отримання штрафів.
В програмне забезпечення GLOBEX GE-114W додано перелік камер контролю дорожнього руху на території України. Доповнення координат розташування камер відстеження швидкості буде відбуватися за допомогою постійного оновлення ліцензійного програмного забезпечення. Голосовий супровід відбувається українською/російською мовами.
GPS ЛОГГЕР
Наявність функції GPS у GLOBEX GE-114W надає власнику можливість фіксувати відео, яке буде містити додаткову інформацію про місцезнаходження та швидкість автомобіля.
РОЗШИРЕННЯ  FULLHD
Відеореєстратор надає змогу власнику знімати відео з розширенням FullHD (1920*1080, швидкість 30 кадрів на секунду, формат – MOV).
КУТ ОГЛЯДУ 140
Ширококутний об’єктив основної камери з кутом огляду 140° охоплює 4 смуги дорожнього руху.
ДИСПЛЕЙ 2.0 ДЮЙМІВ
За допомогою TFT LCD екрану розміром 2.0 дюйми власник легко може керувати пристроєм та комфортно переглядати відеозаписи відразу на місці події, щоб попередити можливі непорозуміння.
УКРАЇНСЬКА МОВА
Меню відеореєстратора GLOBEX GE-114W підтримує українську мову.
ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС (Loop Recording)
Відеореєстратор підтримує функцію циклічного запису, що дає змогу перезаписувати відеофайли та довгий період часу користуватися карткою пам’яті без зупинки запису.
ДАТЧИК УДАРУ (G-Sensor)
Датчик удару – це трьохвісьовий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, записаних в моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень автомобіля.
ДАТЧИК РУХУ (Motion Detection)
Датчик руху дозволяє GLOBEX GE-114W  включати відеореєстратор і проводити запис тільки під час руху об’єктів перед автомобілем. Ця функція допомагає зафіксувати все, що відбувається перед автомобілем і, при цьому, значно економить місце на карті пам’яті пристрою.
МОНІТОР ПАРКУВАННЯ (Parking Monitor)
Захист будь-якого автомобіля під час паркування. Відеореєстратор, автоматично, вмикається у разі спрацювання датчику удару (похитування автомобіля, поштовх або удар) та робить запис того, що відбувається в зоні огляду відеореєстратора.
ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ З ДВОМА USB-РОЗ’ЄМАМИ
Покращений зарядний пристрій з 2-ма  USB роз’ємами 2.1A / 1.0A, для одночасного підключення відеореєстратора та підзарядки мобільного гаджета.
КАРТА ПАМ’ЯТІ 
Рекомендується використовувати картку пам’яті  формату micro SDHC. Рекомендовано використовувати швидкісні карти пам’яті Class 6 і вище та ємністю до 128 Gb.
ДАТА, ЧАС та МІКРОФОН
Ці функції у GLOBEX GE-114W дозволять автовласнику фіксувати дату та час створення відеозапису/фото, а також фіксувати звук у салоні автомобіля. Надалі, зафіксовані дані можна використовувати в процесі вирішення спірних ситуацій на дорозі.

КОМПЛЕКТАЦІЯ 

  • автомобільний відеореєстратор
  • магнітне кріплення з GPS
  • автомобільний зарядний пристрій c 2-ма USB портами (плаский кабель довжиною 3 м)
  • інструкція користувача з гарантійним талоном

Тут может быть видео

GLOBEX GE-114W (Radar Detector)
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити