Відеореєстратори
Globex GU-110 New

Відеореєстратор Globex GU-110 NEW – новинка 2018 року. Пристрій являє собою оновлену модель версії 2016 року ТМ Globex з ще більш функціональними характеристиками. Відеореєстратор залишився в дизайні фантазійної обтічної форми і добре буде виглядати в салоні будь-якого автомобіля.

Globex GU-110 NEW, оснащений 2,4 “дюймовим” екраном для перегляду відеозаписів, відрізняється гідною FullHD якістю зйомки з частотою 30 кадрів в секунду, кут огляду в 160 градусів, наявністю вбудованого датчика руху, G- сенсора, зручною панеллю керування. Якість нічної відеозйомки регулюється двома інфрачервоними діодами і дозволять власнику даного реєстратора впевнено почувати себе в дорозі в будь-який час доби.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Globex GU-110 New володіє новою функціональною особливістю – активним роз’ємом AV-IN. Ця функція дозволяє власнику підключити камеру заднього виду і “тримати руку на пульсі” в процесі паркування або руху назад.
Камера заднього виду – це пристрій, який дає можливість власнику убезпечити свій рух, а, також, відстежити рух пішоходів під час паркування або переміщення автомобіля задом. Як і будь-яка звичайна камера, камера заднього виду записує відео і по проводах або завдяки радіосигналу передає його на монітор. Багато моделей автоматично включаються, коли водій дає задній хід. Завдяки цьому пристрою водій зможе бачити, що відбувається позаду його автомобіля, і уникнути дрібних ДТП при парковці або під час їзди заднім ходом. Особливо велику допомогу така камера надасть в негоду, коли видимість сильно знижена (в дощ, сніг, туман), тому що «бачить» вона набагато краще і чіткіше, ніж людське око.

Тут может быть видео

Globex GU-110 New
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити