Відеореєстратори Дзеркала
GLOBEX GE-802WGR (Radar Detector)

Відеореєстратор GLOBEX GE-802WGR — це вдосконалена версія автомобільного реєстратору-дзеркала з радар детектором від ТМ GLOBEX. Модель виконано в матовому пластиковому корпусі класичного чорного кольору. GLOBEX GE-802WGR має великий дисплей в 9.66 дюйми з сенсорним керуванням та зручно кріпиться на штатне дзеркало автомобіля, за допомогою двох елементів кріплення.

Особливою відмінністю GLOBEX GE-802WGR є наявність функції Radar Detector (радар детектор). За допомогою даної функції власник пристрою завжди буде попереджений про місцерозташування державних камер відстеження швидкості руху. Пристрій повідомить про це заздалегідь, тим самим убезпечивши водія від перевищення швидкості руху авто та отримання штрафів.

Вагомою перевагою GLOBEX GE-802WGR є наявність додаткової камери заднього виду, за допомогою якої власник може фіксувати все, що відбувається позаду автомобіля під час руху на дорозі. Також, додаткова камера стане в нагоді й під час паркування авто.

RADAR DETECTOR

До програмного забезпечення GLOBEX GE-802WGR додано перелік камер відстеження швидкості на території України. Доповнення нових координат, розташованих камер відстеження швидкості руху, буде відбуватися за допомогою постійного оновлення ліцензійного програмного забезпечення. Попередження водія відбувається за допомогою голосового супроводу на українській/російській мовах та сповіщень на екрані пристрою.

ФУНКЦІЯ Wi-Fi

За допомогою функції WiFi  власник пристрою зможе віддалено керувати відеореєстратором, змінювати налаштування, переглядати, копіювати та пересилати фото/відео файли. Для користування функцією Wi-Fi власнику потрібно встановити на свій смартфон додаток, зазначений в інструкції пристрою.

РОЗШИРЕННЯ ОБОХ КАМЕР FULLHD

Відеореєстратор GLOBEX GE-802 WGR надає змогу власнику знімати відео з розширенням FullHD (1920*1080, швидкість 30 кадрів на секунду, формат – MOV). Камера заднього виду, також, фіксує відео у якості FullHD (1920*1080).

КУТИ ОГЛЯДУ 160°/140°

Ширококутний об’єктив основної камери з кутом огляду 160° охоплює всі смуги дорожнього руху. Камера ж заднього виду з кутом в 140° зафіксує все, що відбувається позаду автомобіля як під час руху так і під час паркування.

СЕНСОРНИЙ ДИСПЛЕЙ 9,66 ДЮЙМІВ
За допомогою сенсорного екрану IPS Тouch Screen розміром 9.66 дюйми власник легко може керувати пристроєм та комфортно переглядати відеозаписи відразу на місці події, щоб попередити можливі непорозуміння.

УКРАЇНСЬКА МОВА
 
Меню відеореєстратора підтримує українську мову.
СИСТЕМА ADAS
Система ADAS повідомляє водія про наявність проблемною ситуації яка виникла, або може виникнути на дорозі, підвищуючи, таким чином, рівень безпеки транспортного засобу. До системи ADAS GLOBEX GE-802WGR включено функції: контроль смуги руху (LDWS) та попередження про зіткнення (FCWS).
ФУНКЦІЯ WDR (Wide Dynamic Range
Дозволяє отримувати високу якість зображення при, будь-якому, перепаді освітлення: нерівномірно освітлені деталі запису будуть максимально збалансовані за контрастністю.
ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС (Loop Recording)
Відеореєстратор підтримує функцію циклічного запису, що дає змогу перезаписувати відеофайли та довгий період часу користуватися карткою пам’яті без зупинки запису.
ДАТЧИК УДАРУ (GSensor)
Датчик удару – це трьохвісьовий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне блокування від перезапису файлів, записаних в моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень автомобіля.
ДАТЧИК РУХУ (Motion Detection)
Датчик руху дозволяє включати відеореєстратор і проводити запис тільки під час руху об’єктів перед автомобілем. Ця функція допомагає зафіксувати все, що відбувається перед автомобілем і, при цьому, значно економить місце на карті пам’яті пристрою.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ (
Parking Monitor)
Захист будь-якого автомобіля під час паркування. Відеореєстратор, автоматично, вмикається у разі спрацювання датчику удару (похитування автомобіля, поштовх або удар) та робить запис того, що відбувається в зоні огляду пристрою.

КАРТА ПАМ’ЯТІ
Рекомендується використовувати картку пам’яті  формату micro SDHC. Рекомендовано використовувати швидкісні карти пам’яті Class 10 і вище та ємністю до 128 Gb.

ДАТА, ЧАС та МІКРОФОН

Ці функції у GLOBEX GE-802WGR дозволять автовласнику фіксувати дату та час створення відеозапису / фото, а також фіксувати звук у салоні автомобіля. Надалі, зафіксовані дані можна використовувати як доказ, в процесі вирішення спірних ситуацій на дорозі.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • автомобільний відеореєстратор
  • інструкція користувача з гарантійним талоном
  • автомобільний зарядний пристрій
  • елементи кріплення 2шт.
  • камера заднього виду
  • перехідник RCA до AV-IN
  • кабель довжиною 3м
  • модуль з GPS
  • серветка з мікрофібри

Тут может быть видео

GLOBEX GE-802WGR (Radar Detector)
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити