Smart Watch
Smart Watch Me

Smart Watch Me – це розумний смарт-годинник від ТМ GLOBEX у тонкому металевому корпусі, з великим кольоровим екраном та тривалим часом автономної роботи.

Особливими перевагами Smart Watch Me є можливість перегляду вхідних дзвінків та повідомлень на екрані годинника, управління аудіоплеєром, моніторинг фізичної активності та показників здоров’я власника: серцевого ритму, тиску, рівня кисню, калорій, сну, фізичної активності (крокомір та різні тренування), відображення прогнозу погоди.

ДИСПЛЕЙ
Великий повнокольоровий екран Smart Watch Me має роздільну здатність 240*240 пікселей та вироблено за технологією IPS з адаптованим підсвічуванням. Завдяки цьому інформацію на екрані буде добре видно, навіть, у яскравий сонячний день. Дисплей виготовлено з загартованого скла, що є додатковою перевагою надійності смарт-годинника. Власнику доступна можливість змінити тему на екрані годинника.

КОРПУС
Smart Watch Me виконано в стійкому до стирання, металевому корпусі з можливістю зміни силіконового ремінця. Незважаючи на металеву складову вага годинника складає всього 46 гр разом з ремінцем. Ергономічний дизайн корпусу та ретельно підібрані розміри пристрою роблять його вигляд органічним на руці користувача. Корпус представлено у трьох кольорових рішеннях: чорному, золотисто-рожевому та синьому.

КЛАСС ЗАХИСТУ IP67
Міжнародний стандарт захисту IP67 Smart Watch Me дає можливість власникові не турбуватися у випадку потрапляння води на корпус пристрою.

Bluetooth 4.0
Годинник має функцію Bluetooth 4.0 з технологією зниженого споживання енергії BLE.

ЧАС РОБОТИ
Вбудований аккумулятор ємністю 170mAh дозволяє Smart Watch Me працювати до 15 днів в автономному режимі (з умовою, що Bluetooth вимкнено) та до 8 днів в активному режимі.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Для керування SmartWatchMe викорстовується додаток DaFit для Android та iOS.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
До складу комплектації пристрою входять магнітний зарядний пристрій, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.

Тут может быть видео

Smart Watch Me
Програмне забеспечення
Завантажити
Інструкція
Завантажити